Archív kategorií: Vzkazy bytostných II.

Hostan a Hostana

Hostýnské vrchy jsou jedním z mých nejoblíbenějších míst vůbec. Jednou jsem jimi pouze projížděl a najednou jsem vycítil pozdrav od zdejších bytostných vládců. Zatímco jindy mívám se zachytáváním jmen problém, nyní jsem jejich jména vnímal zřetelně – Hostan a Hostana. Jako první se slova ujala Hostana…

Pokračovať na Hostan a Hostana

Veselý telefon

Používám dva mobilní telefony a oba jsou už poměrně staré. Jeden z nich už mám dvanáctým rokem, což mě vedlo k zamyšlení nad tím, jak je vlastně možné, že vydržel fungovat tak dlouho? Odpověď přišla rychle. Najednou jsem uvnitř něj viděl záři, ve které to pulzovalo radostí a životem. Zároveň ke mně přistoupil jeden z bytostných a toto mi řekl:

Pokračovať na Veselý telefon

Síla větru a vody

Jeden den bylo pod mrakem a foukal silný vítr. Cítil jsem, že se bytostní činí, a vybavil se mi obraz, který vídávaly starší národy a který jsem vlastně nikdy nedokázal správně uchopit – jak mocné bytosti vzduchu uhánějí na koních i v kočáře nad krajinou. Sotva jsem na to pomyslel, jednoho takového bytostného jsem spatřil. Toto mi řekl:

Pokračovať na Síla větru a vody

Víla

Jsem víla a mým úkolem je léčit a pomáhat. Působím především na loukách a paloucích. Procházím jimi a kde vidím, že nějaká rostlina trpí chorobou nebo jen potřebuje osvěžit, tam přikládám své ruce. Dokáži léčit a zprostředkovávat sílu k zotavení či posílení. My víly máme velmi jemné tělo, a proto dokážeme pomoci na jemnější úrovni než třeba elfové.

Pokračovať na Víla