Archív kategorií: Knihy

Lekári a „lekári“

Zdravie patrí k tým najcennejším hodnotám, ktoré máte tu na Zemi. Preto je pochopiteľné, že sa ho snažíte udržať. Za týmto účelom navštevujete lekárov. Žiaľ, mnohokrát si tým svoje zdravie iba zhoršujete, ak ten, koho ste navštívili, sa za lekára iba vydáva. Pozemské tituly a diplomy totiž nikoho neoprávňujú k tomu, aby meno tohto povolania mohol používať, či lepšie povedané zneužívať.

Pokračovať na Lekári a „lekári“

Umenie astrológie

Astrológia je kráľovská veda. Mnoho duchov sa ju snažilo pochopiť, ale málokomu sa to aj podarilo. Bolo to najmä preto, že si zamieňali duchovné s hrubohmotným. Ten, kto chce spoznať tajomstvo astrológie, musí spoznať Zákony čísiel, v rytme ktorých sa zachvieva vyžarovanie hviezd.

Pokračovať na Umenie astrológie

Po stopách Oskara Ernsta a Marie Almy Bernhardt

*** AKTUALIZÁCIA *** Predobjednávky prijímame iba do 30.9., úhrada musí nabehnúť na účet do 1.10. Po tomto dátume zadávame knihu do tlače. Ďakujeme za pochopenie.

Milí priatelia,
čoskoro dáme do tlače knihu „Po stopách Oskara Ernsta a Marie Almy Bernhardt“.

Kniha má rozsah 504 strán formátu A4, pevná väzba. Obsahuje okolo 540 výhradne čiernobielych fotokópií (z dôvodu ceny, farebná tlač by vyšla násobne vyššie) dôležitých dokumentov (rodné listy, sobášne listy, úmrtné listy, výpisy z kníh narodených, kníh sobášov a kníh úmrtí, zmlúv, ponúk, novinové články, dobové staré aj súčasné fotografie príslušných miest, …). Mnohé dokumenty sú písané alebo tlačené švabachom, preto je v knihe aj ich prepis do nemčiny v latinke a jeho preklady do češtiny alebo do slovenčiny. Sprievodný text je v slovenčine. Pokračovať na Po stopách Oskara Ernsta a Marie Almy Bernhardt

Nevysvetliteľné úkazy

Vo svojom okolí ste sa už mnohokrát mohli stretnúť s javmi, s ktorými si pozemská veda a rozum nevedia poradiť. Ako príklady môžeme uviesť ohýbanie lyžičiek na diaľku, „magnetické“ držanie žehličky na holom tele, premiestňovanie predmetov, zachytenie takzvaného UFO radarmi či fotoaparátmi, stretnutia s mimozemšťanmi či kruhy a iné útvary v obilí.

Pokračovať na Nevysvetliteľné úkazy

Šialenstvo ducha

Čo si predstavujete pod šialenstvom ducha? Mnoho ľudí označujete ako nesvojprávnych a liečite ich v psychiatrických liečebniach. Kto nie je rozumovo zdatný, toho označíte slovom „blázon“, a ten, kto má rozum úplne zastretý, o tom poviete, že je šialený. Všetko posudzujete z hľadiska rozumu! Pozrime sa na to teraz z hľadiska ducha.

Pokračovať na Šialenstvo ducha