Odhoď první Kamenem, kdo zde stojíš bez Viny!
Je v tom cosi směšného držet se „své Skupiny“.
Svobodně se v duchu sbratří
Lidé, kteří Pánu patří.
Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.