Oskar Ernst Bernhardt: Der verlorene Weg

Der verlorene WegVydali sme filmovú hru „Der verlorene Weg“ („Stratená cesta“, „Ztracená cesta“, „Az elveszett út”), ktorú napísal Abd-ru-shin podľa svojej činohernej hry „Das Tal des Unsichtbaren“ („Údolie Neviditeľného“) v roku 1920.

Hru sme preložili a vyšla v spoločnom nemecko-slovensko-česko-maďarskom vydaní. Kniha je vydaná vo formáte A5 s lepenou väzbou a má 160 strán. Všetkých záujemcov prosíme, keby vyplnili záväznú objednávku v našom elektronickom obchode..

2 odpovede na „Oskar Ernst Bernhardt: Der verlorene Wegs“

  1. Právě jsem hru Ztracená cesta dočetla. Je to skvělé! Před očima mi vyvstávaly v příběhu několika lidí děje a zákonitosti, které známe z Poselství Grálu. Velmi plasticky se spojovaly děje duchovní s pozemskými situacemi a vytvářely jeden celek mnoha rovin. Tak, jak je to i s naším životním příběhem. Pozemské události jsou vlastně kulisami skutečného života. Který je Tam a zároveň tady, propojen jednotnými zákony.
    S radostí bych viděla tuto knihu na pultech běžných knihkupectví.

  2. Tiež ma hra zaujala. Dala by sa aj krásne sfilmovať…negatívne vlastnosti ako u plantážnika Mortona, by dnes boli, obávam sa, ešte horšie…

Nie je možné pridávať komentáre.