Archív kategorií: Volania, Prednášky, …

Prežívajte dôsledne každé Slovo Posolstva Grálu!

Keď pred zhruba dvetisíc Rokmi bolo vyhovené Prosbe Syna Človeka, aby prišiel na Zem, mnoho Duchov zo všetkých Úrovní Stvorenia prosilo, aby mu mohli pomáhať pri tejto Misii, pričom pre mnohých to bola posledná Možnosť Záchrany, keďže iba v tom mohlo pre nich spočívať Vykúpenie. Pokračovať na Prežívajte dôsledne každé Slovo Posolstva Grálu!

Prabytostná ríša

Hoci viete, že bytostní sú v každej časti stvorenia, nezamysleli ste sa, prečo bol zvolený názov „praduchovná ríša“, a nie „prabytostná ríša“. V skutočnosti jestvujú obidve tieto ríše vedľa seba, a to tak, že tá bytostná je o pol stupienka vyššie ako tá duchovná. Pokračovať na Prabytostná ríša

Iskrička do Výšin

Na konci duchovnej ríše, na modrastom ostrove sú maličké iskričky. Nevedomé iskričky, ale s túžbou po vedomí, ktorú ako dar dostali od Boha-Otca. Veľká je táto túžba, silnejšia než čokoľvek iné a núti iskričky vyletieť von. Von, do záhrady stvorenia, aby tam spoznali to nové, to túžobne očakávané vedomie. Ako malé padáčiky z púpavy pomaly klesajú a vnárajú sa do hmotnosti.

Pokračovať na Iskrička do Výšin